خانه / قیمت ایزوگام / صادرات ایزوگام به عراق با بهترین قیمت

صادرات ایزوگام به عراق با بهترین قیمت

صادرات ایزوگام به عراق با بهترین قیمت و کیفیت عایق رطوبتی تولید شده دریچه ای است برای معرفی تولیدات و محصولات کارخانجات ایزوگام ایران که طبق استانداردهای بین المللی تولید می شوند.
بغداد، نجف، کربلا، موصل، سامرا، اربیل، سلیمانیه، کرکوک، و شهرهای دیگر در کردستان عراق و همچنین در مناطقی که ساخت و ساز در ان ها صورت می گیرد مقصد انواع ایزوگام صادراتی ایران است.

صادرات ایزوگام به عراق

ویژگی محصولات در صادرات ایزوگام به عراق

محصولات صادراتی و به صورت اخص، ایزوگام صادراتی کارخانجات ایزوگام دلیجان ایران دارای خصوصیات و ویژگی های خاص برای صادرات به کشورهای همسایه هستند.
عوامل موثر صادرات ایزوگام به عراق عبارتند از:

 • آب و هوای منطقه ای
 • میزان مسافت
 • شرایط اقتصادی کشور عراق
 • چگونگی برآورد هزینه های عمرانی و ساختمانی عراق

مجموع این عوامل در بازار خرید و فروش ایزوگام و صادرات ایزوگام دلیجان به این کشور تاثیرگذار است و مورد استقبال قرار گرفته است.
کشور عراق آب و هوایی گرم دارد و از آن جایی که ایزوگام مخصوص مناطق گرمسیر در ایران تولید می شود و کارخانه ایزوگام دلیجان با برترین برندهای موجود مانند شرق دلیجان توانسته است ایزوگام مناطق گرمسیری را تولید و برای صادرات آماده نماید.

صادرات ایزوگام به عراق

صادرات ایزوگام از طریق بازارچه های مرزی

ایزوگام صادراتی درجه یک که در کارخانه تولید شده و بسته بندی و بارگیری آن طبق استانداردهای روز دنیا انجام شده است، برای این که به کشور مقصد تحویل شود بایستی که از طریق بازارچه های مرزی بین دو کشور ایران و عراق به شهرهای مختلف حمل شود.

بازارچه های مرزی :

 • بازارچه مرزی قصرشیرین به جهت نزدیکی به شهرهای موصل و سلیمانیه و کرکوک و خانقین محل مناسبی برای ارسال محصولات و ایزوگام بارگیری شده است و صادرات ایزوگام به عراق است.
 • بازارچه مرزی پرویزخان راه مواصلاتی است که از طریق تردد کانتینرها و ماشین های حمل بار می توان با اخذ گواهینامه های گمرکی در آن تردد داشت و همین امر موجب می شود که محصولاتی مانند ایزوگام صادراتی را هم بتوان از طریق این مرز به کشور مقصد و شهرهای ان ارسال نمود.

صادرات ایزوگام به عراق

انواع ایزوگام صادراتی به عراق

نمونه های تولید شده ایزوگام در کارخانه ایزوگام دلیجان فراوان و گسترده است و با توجه به نیاز سفارش دهنده ایزوگام، قابلیت تولید و صادرات انواع ایزوگام پلیمری پدید آمده است و ایزوگام پلیمری مرغوب که برای شرایط آب و هوایی کشور عراق و شهرهای مختلف آن مناسب است تولید می شود برای صادرات به عراق در نظر گرفته می شود.

 

تنواع ایزوگام صادراتی عبارتند از :

 1. ایزوگام تک لایه: که مصرف بالایی برای ساخت و سازها دارد و به جهت این که سبک تر است و همان مقاومت بالای ایزوگام استاندارد پلیمری را دارد برای روکش لوله های نفتی و تاسیساتی و یا برای فونداسیون ساختمان های تجاری و اداری مناسب است. ایزوگام تک لایه با فویل آلومینیومی روکش شده است.
 2. ایزوگام دولایه روکش دار: که می توان گفت مصرف بالای عایق رطوبتی فوق برای بام و برج ها و همچنین برای دیواره و کف استخرها و سدها و با برای پوشش باندهای فرودگاه و تاسیسات اداری و تجاری اهمیت ویژه دارد.
 3. ایزوگام طرح دار دولایه :در طرح های بسیار متنوع و زیبا هم برای مصارف خاص و با سفارش های رسیده تولید می شود.

 صادرات ایزوگام به عراق و رعایت چندین اصل

 • مصرف قیر صد در صد پالایشگاهی که از طریق بورس و با مجوز خریداری می شود.
 • بکارگیری تیشو و پلی استر بسیار مستحکم و دارای تراکم بالا
 • استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات و تیم تولید بسیار مجرب
 • استفاده از استاندارد های روز دنیا برای تولید ایزوگام مخصوص صادرات به عراق

صادرات ایزوگام به عراق

فروش ایزوگام صادراتی

تولید ایزوگام مرغوب صادراتی دارای مراحل خاص است که مورد توجه تولید کننده و شرکت تولید ایزوگام است.
صادرات ایزوگام به عراق سبب شده است که بازرگانان و شرکت های تجاری بسیاری در این زمبنه فعالیت کنند که با توجه به توانایی و قدرت خرید خود اقدام به ثبت سفارش ایزوگام برای صادرات به عراق می کنند.
ایزوگام استاندارد خوب را می توان از طریق ثبت سفارش اینترنتی به سادگی خریداری کرد.
ایزوگام پلیمری باکیفیت با در نظر گرفتن کلیه جوانب و راهنمایی کارشناسان ثبت سفارش می شود و اخذ گواهینامه ها و استانداردهای لازم برای صادرات ایزوگام به عراق تهیه خواهد شد.

 

کلیه مراحل تولید، بسته بندی ایزوگام مرغوب صادراتی، بارگیری و پلمپ گمرکی توسط کارشناس نظارت خواهد شد و مورد تاییدیه نهایی قرار می گیرد.

قیمت ایزوگام درجه یک صادراتی

در مرزهای بین دو کشور ایران و عراق کلیه مراحل گمرکی زیر نظر کارشناس است و مرزها و بازارچه های مرزی با توجه به این که صادرات ایزوگام به کدام یک از شهرهای عراق صورت می گیرد انتخاب می شود.

نکته مهم!

نکته مهم!

بازارچه های مرزی ایران و عراق در انتشار و گسترش و رونق صادرات محصولاتی مانند انواع ایزوگام ایرانی بسیار موثر هستند.
بازارچه های شمال غرب ایران، پرویزخان، تمرچین، شوشمی و…. برای ترخیص و انجام امور تشریفات گمرکی و همکاری با کلیه تولید کننده و صادرکننده ها آماده هستند و ایزوگام صادراتی پلمپ شده در این مرزها برای ورود به کشور عراق آماده می شود و صادرات ایزوگام به عراق با روندی رو به رشد ادامه می یابد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
تلفن شرکت ایزوگام دلیجان

درباره‌ی mis nikdel

نظری نیست.

error: محتوا محافظت شده است!!
سایت هیرمان