خانه / قیمت ایزوگام / قیمت رول ایزوگام درجه یک دلیجان

قیمت رول ایزوگام درجه یک دلیجان

قیمت رول ایزوگام درجه یک دلیجان به چند عامل بستگی دارد اول این که رول ایزوگام استاندارد است یا خیر و دیگر این که ایزوگام چه نوع است تک لایه و یا دولایه و یا ایزوگام جدید طرح دار و دیگر این که کیفیت و نوع قیر مصرفی در ایزوگام از چه نوع است؟ شرکت هیرمان دلیجان محصولات متنوع خود را با انتشار لیست قیمت ها به خریدار معرفی می کند.

قیمت رول ایزوگام

لیست قیمت رول ایزوگام دلیجان به روز

اگر در مراکز فروش و فروشگاه ها و کلینیک های ساختمانی به ایزوگام هایی که در درجه های کیفی مختلف برای عرضه وجود داشته، دقت کرده باشیم متوجه خواهیم شد که ایزوگام به صورت رول و یا طبق سفارش خریدار به صورت برش خورده تولید می شود.
البته طول و عرض و همچنین متراژ هر رول ایزوگام تولید شده توسط برند های مختلف نیز اگر براساس استاندارد های تعریف شده باشد، می توان گفت از نظر ظاهری هر رول ایزوگام استاندارد تولیدی برند های مختلف با یکدیگر مشابه می باشند.
طول هر رول ابزوگام ۱۰ متر و عرض هر کدام یک متر می باشد و تنها از نظر مشخصه های کیفی و قیمت با یکدیگر تفاوت های جزئی دارند. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان بر طبق استانداردها به تولید ایزوگام می پردازد.
لیست قیمت ایزوگام بر حسب:

 1. کیفیت ایزوگام از جهت مصرف مواد اولیه
 2. نوع ایزوگام
 3. ضخامت و وزن هر رول ایزوگام
 4. فویل آلومینیومی و استانداردهای مورد نظر، بررسی و در فصول مختلف با تخفیف و قیمت ویژه عرضه می شود.

مشخصات ظاهری ایزوگام

مشخصات ظاهری ایزوگام

طول هر رول ابزوگام ۱۰ متر و عرض هر کدام یک متر می باشد و تنها از نظر مشخصه های کیفی و قیمت با یکدیگر تفاوت های جزئی دارند. شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان بر طبق استانداردها به تولید ایزوگام می پردازد.

 

 

تولید انواع ایزوگام پلیمری

اکثر کارخانه ها و شرکت های تولید کننده ایزوگام در شهر دلیجان براساس یک سری فرمولاسیون های تعریف شده و مشابه و همچنین با تکنولوژی روز و دستگاه های یکسان در حال تولید رول ایزوگام می باشند و تنها بعضی از آن ها به صورت سفارشی و ویژه برای مشتریان کیفیت و مشخصات ظاهری هر رول ایزوگام را تغییر می دهند و البته این تغییرات تنها به صورت سفارشی برای شرکت های خاص و در حجم های بسیار بالا انجام می گردد.
ایزوگام تولید شده در کارخانه های ایزوگام دلیجان به چندین دسته تقسیم می شوند که بر حسب سفارش خریدار و به صورت عمده تولید و به بازار عرضه می شوند.

 1. ایزوگام پلیمری BPP  و ایزوگام BOF
 2. ایزوگام روکش دار
 3. ایزوگام بدون روکش
 4. ایزوگام برش خورده
 5. ایزوگام سه لایه سفارشی
 6. ایزوگام با روکش سنگریزه و شنی و ماسه ای
 7. ایزوگام طرح دار
 8. ایزوگام پودری
 9. ایزوگام مناطق گرمسیری و ایزوگام مناطق سردسیری
 10. ایزوگام خود چسب که از جدیدترین انواع ایزوگام دلیجان است که در هنگام نصب نیاز به حرارت ندارد.
 11. انواع عایق های نانو و عایق های مخصوص پی و فونداسیون

ایزوگام سفارشی دلیجان

ایزوگام سفارشی دلیجان

بعضی از انواع عایق رطوبتی به صورت سفارشی و ویژه برای مشتریان تولید می شود و کیفیت و مشخصات ظاهری هر رول ایزوگام را تغییر می دهند و البته این تغییرات تنها به صورت سفارشی برای شرکت های خاص و در حجم های بسیار بالا انجام می گردد.

قیمت رول ایزوگام

کاربرد انواع ایزوگام شرق دلیجان

قیمت رول ایزوگام با نصب و همچنین قیمت هر رول ایزوگام خام بدون نصب از درب کارخانه با یکدیگر متفاوت می باشند که مشتریان باید در هنگام خرید و فروش هر رول ایزوگام باید به این مسئله توجه ویژه نمایند. تاجران و شرکت های بازرگانی ترجیح می دهند هر رول ایزوگام درجه یک دلیجان را به صورت خام و از درب کارخانه با قیمت عمده خریداری کنند.
کاربرد انواع ایزوگام دلیجان و ایزوگام شرق در ساختمان ها ومراکز تجاری و یا حتی برای مصرف کننده های خانگی بسیار زیاد است و برای :

 • استخرها
 • پشت بام ها
 • دیوارها
 • سدسازی و پل سازی ها
 • تاسیسات آبی
 • مرغداری ها
 • شیروانی ها و سطح های شیبدار
 • معابر عمومی
 • کف آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی، ثبت سفارش شده و خرید ایزوگام عمده دلیجان با قیمت ارزان تر مقدور می شود.

قیمت هر رول ایزوگام

قیمت هر رول ایزوگام

قیمت رول ایزوگام درجه یک دلیجان با نصب و یا بدون نصب به صورت عمده و جزئی را می توان از مسئولان فروش سایت شرکت هیرمان دلیجان به دست آورد.

قیمت رول ایزوگام

ایزوگام طرح دار دلیجان + ایزوگام سنگریزه

از جمله عایق های رطوبتی که طبق استانداردهای روز جهانی تولید می شود و در پروژه های بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد انواع ایزوگام طرح دار و ایزوگام با روکش سنگریزه است.
تولید هر یک از انواع ایزوگام رنگی و ایزوگام سنگریزه ای مطابق با استانداردهای روز جهانی است و در هنگام ثبت سفارش ایزوگام دلیجان به این نکته که ایزوگام مورد نظر در چه منطقه آب و هوایی و یا در چه مکانی مورد استفاده قرار می گیرد بسیار توجه می شود.

 • طرحهای چمنی
 • آجری
 • آجرنما
 • سنگ
 • سرامیک
 • چوب
 • ورساچه
 • لانه زنبوری از نمونه های متعدد ایزوگام دلیجان است که در طرح ها و رنگ های مختلف و به صورت رول ایزوگام برای فروش آماده سازی می شود.

قیمت رول ایزوگام طرح دار به نوع طرح انتخابی و میزان متراژ سفارشی بستگی دارد و بهترین مواد اولیه با کیفیت قیر پلیمری در ساخت و تولید ایزوگام طرح دار نقش موثر دارد.

 

قیمت رول ایزوگام

ایزوگام سنگریزه که با استاندارد های جهانی تولید می شود دارای رنگ های بسیاری است و برای پارک ها، زمین های بازی و پارکینگ ها و ورزشگاه ها خریداری شده و نصب می شود. قیمت رول ایزوگام طرح دار از طریق کارشناسان اعلام می شود.

 • خاکستری
 • قرمز
 • آبی
 • نارنجی
 • طوسی

صورتی؛ نمونه هایی از رنگ های متنوع هر رول ایزوگام سنگریزه است. ایزوگام پلیمری سنگریزه ای با پوشش زیبا و فوق العاده و قیمت هر رول ایزوگام به صورت عمده برای فروش مستقیم از درب کارخانه آماده می شود.

قیمت رول ایزوگام

فروش ایزوگام به صورت آنلاین

راه های خرید و فروش ایزوگام دلیجان می تواند در قدرت خرید و همچنین انتخاب خریدار تاثیر مستقیم بگذارد.
لیست قیمت هر رول ایزوگام پلیمری دلیجان به صورت روزانه در سایت منتشر می شود و با نوسان قیمت مواد اولیه از جمله قیر پلیمری تغییراتی در قیمت ایزوگام دلیجان ایجاد می شود.
کارشناسان در هر مرحله از خرید ایزوگام می توانند راهنمای مناسبی برای خرید ایزوگام درجه یک دلیجان به صورت اینترنتی و آنلاین باشند.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
تلفن شرکت ایزوگام دلیجان

درباره‌ی mis nikdel

error: محتوا محافظت شده است!!
سایت هیرمان