خانه / ایزوگام دلیجان / ارسال ایزوگام دلیجان به بازارهای مرزی ایران

ارسال ایزوگام دلیجان به بازارهای مرزی ایران

ارسال ایزوگام دلیجان به بازارهای مرزی یکی از راه هایی است که به ایجاد فعالیت و تولید هر چه بیشتر انواع عایق های رطوبتی منجر می شود و مرزهای زمینی، سبب سریع تر شدن روند صادرات شده اند.
کارخانه ایزوگام دلیجان نه تنها در داخل کشور با توجه به بازارهای هدف و میزان مصرف می تواند پاسخگوی نیاز انواع ایزوگام باشد، بلکه با ایجاد فضایی مناسب و نصب دستگاه ها و تجهیزاتی پیشرفته در کارخانه برای صادرات و ارسال ایزوگام دلیجان آمادگی کامل دارد.

ارسال ایزوگام دلیجان

ارسال ایزوگام دلیجان به کشورهای همسایه

یکی از بازارهای هدف همان طور که می دانید می تواند کشورهای همسایه ایران باشد.
کیفیت ایزوگام تولید شده در کارخانجات ایزوگام دلیجان روز به روز بهتر و با استفاده از بهترین مواد اولیه، بازارهای موجود برای مصرف انواع عایق رطوبتی را گسترش داده است.

مواد اولیه در سفارش انواع ایزوگام دلیجان و ارسال ایزوگام دلیجان نتایج پرباری داشته است.

قیر پالایشگاهی، مهمترین ماده اولیه در تولید عایق رطوبتی است و هر چقدر که قیر درجه یک پلیمری در ساخت ایزوگام مصرف شود، مقاومت و استحکام و چسبندگی ایزوگام چند برابر می شود و البته می تواند از سازه در برابر عوامل محیطی کاملا مراقبت کند.

ارسال ایزوگام دلیجان

نکته دیگر در تولید ایزوگام و ارسال ایزوگام دلیجان، انتخاب با دقت پلی استر و تیشو در تولید ایزوگام است که تلاش بر این خواهد بود که کلیه انواع ایزوگام با استفاده از بهترین و مرغوب ترین الیاف مصنوعی و پلی استر بسیار متراکم تولید شوند.

به کارگیری فویل آلومینیومی به عنوان روکش و یا سنگریزه و شن و یا پودرهای مخصوص ( تالک ) از دیگر موارد مهم در هنگام تولید عایق رطوبتی در کارخانه ایزوگام دلیجان خواهد بود که بر میزان تاثیرپذیری بر وری خریدار و قانع شدن شرکت ها برای خرید ایزوگام مورد نظر و ارسال ایزوگام دلیجان و صادرات انواع ایزوگام به کشورهای دیگر تاثیرگذار است.

نکته مهم!

نکته مهم!

ایزوام صادراتی دلیجان از بهترین مواد اولیه و باکیفیت ترین قیر پالایشگاهی تولید می شود و بسته بندی آن مطابق با استانداردهای روز جهانی است.

 

ارسال ایزوگام دلیجان

مراحل انجام صادرات انواع ایزوگام

ثبت سفارش ایزوگام به صورت آنلاین و اینترنتی به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد و در این میان پس از ثبت درخواست ها و اعلام لیست قیمت ها کلیه مشخصات اعم از کیفیت و نوع ایزوگام و کارخانه تولید کننده به اطلاع خریدار خواهد رسید.
فروش عمده ایزوگام و ارسال ایزوگام دلیجان می تواند در افزایش سرمایه ها و پیشنهادات خرید بعدی موثر واقع شود.
صادرات انواع ایزوگام طبق اصول گمرکی و با اخذ گواهینامه های رسمی انجام می شود و در ضمن عایقی که برای صادرات انتخاب می شود باید استانداردهای کشور مقصد را داشته باشد و بتواند رضایت کامل مصرف کننده را به دنبال داشته باشد.

ارسال ایزوگام دلیجان

مدت زمان انجام امور گمرکی

با توجه به این که ارسال ایزوگام دلیجان از طریق مرزهای زمینی صورت می گیرد، تمام مراحل بسته بندی و بارگیری طبق نظر کارشناس انجام شده و به خوبی با توجه به تناژ بار، در کانتینرهای سر پوشیده قرار گرفته و پلمپ می شود.
ارسال ایزوگام دلیجان طبق قرارداد پیش خواهد رفت و کلیه شرایط و سلامت بار تضمین خواهد شد و به همراه آن پاکت مخصوص ضمانت نامه و بیمه نامه هم ارسال می گردد.

ارسال ایزوگام دلیجان

لیست قیمت ها و فروش انواع ایزوگام دلیجان

قیمت های ایزوگام بر اساس نوسانات قیمت مواد اولیه ممکن است تغییراتی داشته باشد و در ضمت کیفیت و نوع ایزوگام و همان طور که قبلا اشاره کردیم کیفیت قیر مصرفی در قیمت ها بسیار تاثیرگذار است. ایزوگام درجه یک دلیجان به صورت پلیمری تولید می شود و کلیه مراحل زیر نظر آزمایشگاه مجرب خواهد بود و هر گونه اشکال و یا ایرادی در هنگام تولید برطرف می شود.

ایزوگام دلیجان برای ارسال به بازارهای مرزی با کیفیتی دوچندان تولید می شود.

نصب ایزوگام پلیمری استاندارد

ایزوگام تولید شده که طبق استانداردهای روز جهانی است بیانگر توان و میزان کارایی کارخانجات تولید ایزوگام و ارسال ایزوگام دلیجان به تمام شهرهای کشور و یا کشورهای همسایه است و به این ترتیب بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه در کنار فنآوری های روز منجر به تولید عایق های رطوبتی با کیفیتی چند برابر و دوامی طولانی تر خواهد شد.

در هنگام نصب ایزوگام هم توصیه هایی به گروه نصاب خواهد شد تا از بروز هر گونه اشکال و ایراد و یا صدمه به رول ایزوگام جلوگیری شود.

 

ارسال ایزوگام دلیجان

فروش ایزوگام به کشورهای همسایه

کشورهایی مانند:

  • ارمنستان
  • ترکیه
  • تاجیکستان
  • افغانستان
  • پاکستان

عراق و همچنین کشورهای عربی همسایه ایران مانند عمان و بحرین و امارت بازار خوبی برای ارسال ایزوگام دلیجان فراهم آورده اند.

ارسال ایزوگام دلیجان

با توجه به گسترش رو افزون ساخت و سازها و همچنین اجرای پروژه های عمرانی امکان تولید و ارسال ایزوگام دلیجان به دیگر کشورها فراهم شده است و ما با تیم های اجرایی خود می توانیم بهترین و سریع ترین خدمات ممکن را به پیمانکاران و شرکت های بازرگانی اهداء نموده و با معرفی انواع ایزوگام و مقدار نیاز و برآورد قیمت ها و حتی پیشنهاداتی قابل توجه شما را در کل پروژه همراهی خواهیم کرد.

جهت خرید اين محصول میتوانید با واحد فروش در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان
راه های ارتباطی:
مدیر فروش، سرکار خانم پارسا: 09125188470
مسئول فروش، سرکار خانم شایانفر: 09125957492
مسئول فروش، سرکار خانم فرهمند: 09125462203
مدیر صادرات، مهندس حاجی جعفری: 09122702395
فروش و نصب استان تهران، خانم رادمهر: 09125357968
تلفن کارخانه: 08644231818
دفتر مرکزی تهران: 02177248117
شماره فکس: 02189772869
آدرس کانال: hirmaan@
آدرس سایت: www.Hirmaanco.com
پست الکترونیکی: hirmaanco@gmail.com
تلفن شرکت ایزوگام دلیجان

درباره‌ی mis nikdel

error: محتوا محافظت شده است!!
سایت هیرمان